Strona główna » Konsole multimedialne 2din Uroute

Konsole multimedialne 2din Uroute

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Radioodtwarzacz z nawigacją


Konsole multimedialne 2DIN w sposób bezpośredni wpływają na bezpieczeństwo i komfort pracy kierowców. To obecnie jeden ze standardów nawigacji instalowanej w samochodach dostawczych, ciężarowych oraz pojazdach poruszających się w ruchu międzynarodowym. Urządzenie zostało zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby zapewniać dostęp do szeregu funkcji z poziomu intuicyjnej w obsłudze konsoli multimedialnej. Dodatkowym atutem najnowszej nawigacji multimedialnej jest możliwość wykorzystywania systemu jako telefonicznego zestawu głośnomówiącego.
 

Radioodtwarzacz z nawigacją to urządzenie, które doskonale sprawdza się w każdych warunkach drogowych, zapewniając rzetelną informację w postaci bardzo precyzyjnych danych niezbędnych do bezpiecznego prowadzenia samochodu ciężarowego. Konsole multimedialne 2DIN informują o ograniczeniach tonażu, wysokości wiaduktów, szerokości skrzyżowań, natężeniu ruchu oraz możliwych utrudnieniach.
 

Konsole multimedialne 2DIN – Szeroka oferta nowoczesnej nawigacji


Klientów zainteresowanych poprawą jakości, bezpieczeństwa i komfortu pracy kierowców w ruchu krajowym i międzynarodowym zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą radioodtwarzaczy z nawigacją. Oferowane konsole multimedialne 2DIN to rozwiązania najnowszej generacji. Ich wdrożenie w pojeździe przekłada się na poprawę wydajności pracy kierowcy oraz zmniejszenie ryzyka wypadków.
 

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących wyboru konkretnego modelu urządzenia, pozostajemy do dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszej nawigacji dla Państwa floty.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu